Os 5129 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 13.23 | ||||
Náchod zastávka | 13.25 | 13.26 | |||
Václavice | 13.30 | 13.31 | |||
Nové Město nad Metují | 13.36 | 13.45 | |||
Černčice | x | 13.48 | 13.48 | ||
Bohuslavice nad Metují | 13.50 | 13.51 | |||
Bohuslavice nad Metují zastávka | x | 13.54 | 13.54 | ||
Pohoří | x | 13.56 | 13.56 | ||
Opočno pod Orlickými horami | 13.59 | 14.00 | |||
Očelice | x | 14.04 | 14.04 | ||
Bolehošť | 14.08 | 14.09 | |||
Týniště nad Orlicí | 14.17 | 14.31 | |||
Lípa nad Orlicí | x | 14.34 | 14.34 | ||
Čestice | x | 14.38 | 14.38 | ||
Častolovice | 14.40 | 14.41 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 14.44 | 14.45 | |||
Kostelec nad Orlicí | 14.47 | 14.47 | |||
Doudleby nad Orlicí | 14.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster