Os 5013 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 15.42 | ||||
Kolín dílny | 15.44 | 15.44 | |||
Starý Kolín | 15.48 | 15.48 | |||
Záboří nad Labem | 15.52 | 15.53 | |||
Týnec nad Labem | 15.54 | 15.55 | |||
Kojice | 15.57 | 15.57 | |||
Chvaletice | 15.59 | 16.00 | |||
Řečany nad Labem | 16.04 | 16.06 | |||
Lhota pod Přeloučí | 16.09 | 16.09 | |||
Přelouč | 16.13 | 16.16 | |||
Valy u Přelouče | 16.19 | 16.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 16.22 | 16.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 16.25 | 16.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 16.29 | 16.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 16.46 | 16.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 16.49 | 16.49 | |||
Kostěnice | 16.53 | 16.56 | |||
Moravany | 16.59 | 16.59 | |||
Uhersko | 17.03 | 17.04 | |||
Sedlíšťka | 17.07 | 17.07 | |||
Zámrsk | 17.10 | 17.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 17.13 | 17.13 | |||
Sruby | 17.15 | 17.16 | |||
Choceň | 17.20 | 17.32 | |||
Brandýs nad Orlicí | 17.36 | 17.37 | |||
Bezpráví | 17.40 | 17.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 17.45 | 17.46 | |||
Ústí nad Orlicí město | 17.47 | 17.48 | |||
Dlouhá Třebová | 17.51 | 17.51 | |||
Česká Třebová | 17.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster