Os 5003 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 5.42 | ||||
Kolín dílny | 5.44 | 5.44 | |||
Starý Kolín | 5.48 | 5.48 | |||
Záboří nad Labem | 5.52 | 5.53 | |||
Týnec nad Labem | 5.54 | 5.55 | |||
Kojice | 5.57 | 5.57 | |||
Chvaletice | 5.59 | 6.00 | |||
Řečany nad Labem | 6.04 | 6.06 | |||
Lhota pod Přeloučí | 6.09 | 6.09 | |||
Přelouč | 6.13 | 6.16 | |||
Valy u Přelouče | 6.19 | 6.19 | |||
Pardubice-Opočínek | 6.22 | 6.22 | |||
Pardubice-Svítkov | 6.25 | 6.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.29 | 6.44 | |||
Pardubice-Pardubičky | 6.46 | 6.47 | |||
Pardubice-Černá za Bory | 6.49 | 6.49 | |||
Kostěnice | 6.53 | 6.56 | |||
Moravany | 6.59 | 6.59 | |||
Uhersko | 7.03 | 7.04 | |||
Sedlíšťka | 7.07 | 7.07 | |||
Zámrsk | 7.10 | 7.11 | |||
Dobříkov u Chocně | 7.13 | 7.13 | |||
Sruby | 7.15 | 7.16 | |||
Choceň | 7.20 | 7.32 | |||
Brandýs nad Orlicí | 7.36 | 7.37 | |||
Bezpráví | 7.40 | 7.40 | |||
Ústí nad Orlicí | 7.45 | 7.46 | |||
Ústí nad Orlicí město | 7.47 | 7.48 | |||
Dlouhá Třebová | 7.51 | 7.51 | |||
Česká Třebová | 7.57 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster