Os 4308 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 10.05 | ||||
Popov | 10.10 | 10.10 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 10.15 | 10.16 | |||
Divnice | 10.18 | 10.18 | |||
Slavičín | 10.21 | 10.22 | |||
Hostětín | 10.27 | 10.27 | |||
Pitín zastávka | 10.34 | 10.34 | |||
Bojkovice město | 10.38 | 10.38 | |||
Bojkovice | 10.40 | 10.41 | |||
Záhorovice | 10.44 | 10.44 | |||
Nezdenice | 10.47 | 10.48 | |||
Šumice | 10.50 | 10.51 | |||
Újezdec u Luhačovic | 10.54 | 10.55 | |||
Uherský Brod | 10.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy