Os 4120 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 + ABfbrdtn795 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 17.32 | ||||
Kunovice zastávka | 17.36 | 17.37 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 17.40 | 17.40 | |||
Ostrožská Nová Ves | 17.42 | 17.42 | |||
Uherský Ostroh | 17.46 | 17.47 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 17.49 | 17.50 | |||
Veselí nad Moravou | 17.53 | 17.55 | |||
Bzenec | 18.04 | 18.05 | |||
Vracov | 18.08 | 18.09 | |||
Vlkoš | 18.14 | 18.14 | |||
Kyjov zastávka | 18.19 | 18.19 | |||
Kyjov | 18.22 | 18.24 | |||
Bohuslavice u Kyjova | x | 18.29 | 18.29 | ||
Jestřabice | x | 18.34 | 18.34 | ||
Nemotice | 18.40 | 18.41 | |||
Brankovice | 18.45 | 18.46 | |||
Nesovice | 18.50 | 18.51 | |||
Nevojice | 18.55 | 18.55 | |||
Bučovice | 18.59 | 19.00 | |||
Marefy | 19.03 | 19.03 | |||
Křižanovice | 19.06 | 19.07 | |||
Slavkov u Brna | 19.11 | 19.13 | |||
Křenovice dolní nádraží | 19.17 | 19.17 | |||
Blažovice | 19.23 | 19.23 | |||
Ponětovice | 19.27 | 19.28 | |||
Šlapanice | 19.30 | 19.31 | |||
Brno-Slatina | 19.36 | 19.37 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia