Os 4053 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rájec-Jestřebí | 16.09 | ||||
Dolní Lhota | x | 16.12 | 16.12 | ||
Blansko město | 16.15 | 16.15 | |||
Blansko | 16.17 | 16.18 | |||
Adamov zastávka | 16.24 | 16.25 | |||
Adamov | 16.27 | 16.27 | |||
Babice nad Svitavou | x | 16.30 | 16.30 | ||
Bílovice nad Svitavou | 16.35 | 16.35 | |||
Brno-Židenice | 16.41 | 16.42 | |||
Brno hlavní nádraží | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci