railjet 373 „W. A. Mozart“ | |
Řazení vlaku: 1216_n2_1 + Bmpz893 + 4xBmpz891 + ARbmpz892 + Afmpz890 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 16.39 | 16.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 17.45 | 17.47 | |||
Česká Třebová | 18.20 | 18.21 | |||
Brno hlavní nádraží | 19.20 | 19.23 | |||
Břeclav | 19.52 | 19.55 | |||
Wien Hbf | 20.49 | 20.58 | |||
Wien Meidling | 21.03 | 21.05 | |||
Wiener Neustadt Hbf | 21.28 | 21.32 | |||
Mürzzuschlag | 22.28 | 22.30 | |||
Kapfenberg | 22.51 | 22.52 | |||
Bruck/Mur | 22.56 | 22.58 | |||
Graz Hbf | 23.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster