Os 3233 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 15.57 | ||||
Grygov | 16.02 | 16.02 | |||
Brodek u Přerova | 16.07 | 16.07 | |||
Rokytnice u Přerova | 16.10 | 16.10 | |||
Přerov | 16.16 | 16.26 | |||
Prosenice | 16.31 | 16.32 | |||
Osek nad Bečvou | 16.35 | 16.35 | |||
Lipník nad Bečvou | 16.38 | 16.39 | |||
Drahotuše | 16.45 | 16.45 | |||
Hranice na Moravě | 16.50 | 16.51 | |||
Hranice na Moravě město | 16.56 | 16.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 16.59 | 17.00 | |||
Černotín | 17.02 | 17.02 | |||
Špičky | 17.05 | 17.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 17.07 | 17.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 17.10 | 17.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 17.16 | 17.16 | |||
Valašské Meziříčí | 17.21 | 17.23 | |||
Brňov | 17.27 | 17.27 | |||
Bystřička | 17.30 | 17.31 | |||
Jablůnka | 17.35 | 17.36 | |||
Vsetín | 17.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci