Os 2841 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ostrava-Svinov | 11.50 | ||||
Ostrava-Zábřeh | 11.55 | 11.55 | |||
Ostrava-Vítkovice | 11.57 | 11.58 | |||
Ostrava-Kunčice | 12.02 | 12.07 | |||
Ostrava-Bartovice | 12.12 | 12.12 | |||
Šenov | 12.14 | 12.14 | |||
Havířov | 12.18 | 12.19 | |||
Havířov střed | 12.21 | 12.21 | |||
Havířov-Suchá | 12.23 | 12.24 | |||
Horní Suchá | 12.26 | 12.27 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 12.29 | 12.30 | |||
Chotěbuz (Kocobędz) | 12.36 | 12.36 | |||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 12.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci