Os 22206 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 10.46 | ||||
Kolín místní nádraží | x | 10.48 | 10.48 | ||
Hluboký Důl | x | 10.51 | 10.51 | ||
Červené Pečky | x | 10.55 | 10.55 | ||
Ratboř | 11.00 | 11.00 | |||
Kořenice | x | 11.03 | 11.03 | ||
Chotouchov | x | 11.05 | 11.05 | ||
Pučery | x | 11.07 | 11.07 | ||
Bečváry | 11.12 | 11.13 | |||
Drahobudice | x | 11.16 | 11.16 | ||
Hatě | x | 11.19 | 11.19 | ||
Chmeliště | x | 11.22 | 11.22 | ||
Uhlířské Janovice | 11.26 | 11.27 | |||
Mitrov | x | 11.30 | 11.30 | ||
Mirošovice u Rataj nad Sázavou | x | 11.35 | 11.35 | ||
Rataje nad Sázavou předměstí | x | 11.39 | 11.39 | ||
Rataje nad Sázavou | x | 11.48 | 11.48 | ||
Ledečko | 11.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci