Os 20972 | |
Řazení vlaku: 650 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 10.05 | ||||
Františkovy Lázně-Aquaforum | x | 10.10 | 10.10 | ||
Františkovy Lázně | 10.11 | 10.12 | |||
Žírovice-Seníky | x | 10.17 | 10.17 | ||
Vojtanov | 10.22 | 10.23 | |||
Plesná | x | 10.31 | 10.31 | ||
Bad Brambach | 10.36 | 10.37 | |||
Adorf (Vogtl) | 10.54 | 10.55 | |||
Oelsnitz (Vogtl) | 11.06 | 11.07 | |||
Plauen (Vogtl) ob Bf | 11.27 | 11.28 | |||
Neumark (Sachs) | 11.56 | 11.57 | |||
Werdau | 12.03 | 12.07 | |||
Zwickau (Sachs) Hbf | 12.17 | 12.18 | |||
Zwickau Stadthalle | 12.22 | 12.22 | |||
Zwickau Zentrum | 12.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster