..: Trasa vlaku Os 2067 - JŘ 2018 :..
Os 2067
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   20.25 
  Praha-Vršovice  20.29 20.30 
  Praha-Kačerov  20.34 20.34 
  Praha-Krč  20.37 20.37 
  Praha-Braník  20.41 20.41 
  Praha-Modřany zastávka  20.44 20.44 
  Praha-Komořany x20.47 20.47 
  Praha-Zbraslav  20.50 20.50 
  Dolní Břežany-Jarov x20.54 20.54 
  Vrané nad Vltavou  20.57 20.58 
  Skochovice x21.01 21.01 
  Měchenice  21.04 21.14 
  Bojov x21.23 21.23 
  Bojanovice x21.26 21.26 
  Čisovice  21.30 21.31 
  Rymaně x21.35 21.35 
  Mníšek pod Brdy  21.38 21.38 
  Nová Ves pod Pleší x21.44 21.44 
  Malá Hraštice x21.48 21.48 
  Mokrovraty x21.54 21.54 
  Stará Huť x21.59 21.59 
  Dobříš  22.02  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster