Os 2067 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 20.25 | ||||
Praha-Vršovice | 20.29 | 20.30 | |||
Praha-Kačerov | 20.34 | 20.34 | |||
Praha-Krč | 20.37 | 20.37 | |||
Praha-Braník | 20.41 | 20.41 | |||
Praha-Modřany zastávka | 20.44 | 20.44 | |||
Praha-Komořany | x | 20.47 | 20.47 | ||
Praha-Zbraslav | 20.50 | 20.50 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.54 | 20.54 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.57 | 20.58 | |||
Skochovice | x | 21.01 | 21.01 | ||
Měchenice | 21.04 | 21.14 | |||
Bojov | x | 21.23 | 21.23 | ||
Bojanovice | x | 21.26 | 21.26 | ||
Čisovice | 21.30 | 21.31 | |||
Rymaně | x | 21.35 | 21.35 | ||
Mníšek pod Brdy | 21.38 | 21.38 | |||
Nová Ves pod Pleší | x | 21.44 | 21.44 | ||
Malá Hraštice | x | 21.48 | 21.48 | ||
Mokrovraty | x | 21.54 | 21.54 | ||
Stará Huť | x | 21.59 | 21.59 | ||
Dobříš | 22.02 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy