..: Trasa vlaku Os 2058 - JŘ 2018 :..
Os 2058
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   11.06 
  Stará Huť x11.08 11.08 
  Mokrovraty x11.13 11.13 
  Malá Hraštice x11.18 11.18 
  Nová Ves pod Pleší x11.23 11.23 
  Mníšek pod Brdy  11.29 11.30 
  Rymaně x11.32 11.32 
  Čisovice  11.37 11.37 
  Bojanovice x11.41 11.41 
  Bojov x11.44 11.44 
  Klínec x11.48 11.48 
  Měchenice  11.54 11.54 
  Skochovice x11.57 11.57 
  Vrané nad Vltavou  12.00 12.01 
  Dolní Břežany-Jarov x12.04 12.04 
  Praha-Zbraslav  12.08 12.08 
  Praha-Komořany x12.11 12.11 
  Praha-Modřany zastávka  12.14 12.14 
  Praha-Braník  12.18 12.19 
  Praha-Krč  12.22 12.23 
  Praha-Kačerov  12.25 12.25 
  Praha-Vršovice  12.30 12.31 
  Praha hlavní nádraží  12.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster