..: Trasa vlaku Os 2017 - JŘ 2018 :..
Os 2017
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   16.25 
  Praha-Vršovice  16.29 16.30 
  Praha-Kačerov  16.34 16.34 
  Praha-Krč  16.37 16.37 
  Praha-Braník  16.41 16.41 
  Praha-Modřany zastávka  16.44 16.44 
  Praha-Komořany x16.47 16.47 
  Praha-Zbraslav  16.50 16.50 
  Dolní Břežany-Jarov x16.54 16.54 
  Vrané nad Vltavou  16.57 16.58 
  Skochovice x17.01 17.01 
  Měchenice  17.04 17.04 
  Klínec x17.10 17.10 
  Bojov x17.14 17.14 
  Bojanovice x17.17 17.17 
  Čisovice  17.21 17.21 
  Rymaně x17.26 17.26 
  Mníšek pod Brdy  17.28 17.29 
  Nová Ves pod Pleší x17.34 17.34 
  Malá Hraštice x17.39 17.39 
  Mokrovraty x17.44 17.44 
  Stará Huť x17.50 17.50 
  Dobříš  17.52  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - správci