..: Trasa vlaku Os 2004 - JŘ 2018 :..
Os 2004
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Dobříš   6.07 
  Stará Huť x6.09 6.09 
  Mokrovraty x6.14 6.14 
  Malá Hraštice x6.19 6.19 
  Nová Ves pod Pleší x6.24 6.24 
  Mníšek pod Brdy  6.30 6.30 
  Rymaně x6.32 6.32 
  Čisovice  6.37 6.38 
  Bojanovice x6.41 6.41 
  Bojov x6.44 6.44 
  Měchenice  6.54 6.54 
  Skochovice x6.57 6.57 
  Vrané nad Vltavou  7.00 7.01 
  Dolní Břežany-Jarov x7.04 7.04 
  Praha-Zbraslav  7.08 7.08 
  Praha-Komořany x7.11 7.11 
  Praha-Modřany zastávka  7.14 7.14 
  Praha-Braník  7.18 7.19 
  Praha-Krč  7.22 7.23 
  Praha-Kačerov  7.25 7.25 
  Praha-Vršovice  7.30 7.31 
  Praha hlavní nádraží  7.35  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2021 ŽelPage - administratorzy