Sp 1986 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 13.05 | ||||
Plzeň-Jižní Předměstí | 13.08 | 13.09 | |||
Pňovany zastávka | 13.21 | 13.22 | |||
Vranov u Stříbra | 13.30 | 13.32 | |||
Stříbro | 13.36 | 13.37 | |||
Svojšín | 13.43 | 13.44 | |||
Pavlovice | x | 13.53 | 13.53 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 14.00 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster