Os 15005 | |
Řazení vlaku: 2x814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Litomyšl | 7.20 | ||||
Litomyšl zastávka | x | 7.23 | 7.23 | ||
Litomyšl-Nedošín | x | 7.27 | 7.27 | ||
Tržek | x | 7.30 | 7.30 | ||
Řídký | x | 7.33 | 7.33 | ||
Cerekvice nad Loučnou zastávka | x | 7.36 | 7.36 | ||
Cerekvice nad Loučnou | 7.38 | 7.40 | |||
Hrušová | x | 7.41 | 7.41 | ||
Džbánov | x | 7.45 | 7.45 | ||
Vysoké Mýto město | 7.50 | 8.06 | |||
Vysoké Mýto | 8.08 | 8.09 | |||
Slatina u Vysokého Mýta | x | 8.14 | 8.14 | ||
Dvořisko | x | 8.18 | 8.18 | ||
Choceň | 8.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy