Os 9332 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kolín | 14.25 | ||||
Kolín zastávka | 14.27 | 14.28 | |||
Nová Ves u Kolína | 14.31 | 14.31 | |||
Velim | 14.34 | 14.37 | |||
Cerhenice | 14.40 | 14.40 | |||
Pečky | 14.43 | 14.46 | |||
Tatce | 14.49 | 14.49 | |||
Poříčany | 14.53 | 14.54 | |||
Klučov | 14.56 | 14.56 | |||
Český Brod | 15.00 | 15.02 | |||
Rostoklaty | 15.06 | 15.06 | |||
Tuklaty | 15.09 | 15.09 | |||
Úvaly | 15.12 | 15.13 | |||
Praha-Klánovice | 15.16 | 15.16 | |||
Praha-Běchovice střed | 15.20 | 15.20 | |||
Praha-Běchovice | 15.22 | 15.23 | |||
Praha-Dolní Počernice | 15.25 | 15.25 | |||
Praha-Kyje | 15.28 | 15.28 | |||
Praha-Libeň | 15.32 | 15.33 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 15.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster