Os 9324 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Pardubice hlavní nádraží | 9.31 | ||||
Pardubice-Svítkov | 9.34 | 9.34 | |||
Pardubice-Opočínek | 9.37 | 9.37 | |||
Valy u Přelouče | 9.40 | 9.41 | |||
Přelouč | 9.44 | 9.48 | |||
Lhota pod Přeloučí | 9.51 | 9.51 | |||
Řečany nad Labem | 9.54 | 9.57 | |||
Chvaletice | 10.00 | 10.01 | |||
Kojice | 10.03 | 10.03 | |||
Týnec nad Labem | 10.05 | 10.06 | |||
Záboří nad Labem | 10.08 | 10.08 | |||
Starý Kolín | 10.12 | 10.12 | |||
Kolín dílny | 10.16 | 10.16 | |||
Kolín | 10.19 | 10.25 | |||
Kolín zastávka | 10.27 | 10.28 | |||
Nová Ves u Kolína | 10.31 | 10.31 | |||
Velim | 10.34 | 10.37 | |||
Cerhenice | 10.40 | 10.40 | |||
Pečky | 10.43 | 10.46 | |||
Tatce | 10.49 | 10.49 | |||
Poříčany | 10.53 | 10.54 | |||
Klučov | 10.56 | 10.56 | |||
Český Brod | 11.00 | 11.02 | |||
Rostoklaty | 11.06 | 11.06 | |||
Tuklaty | 11.09 | 11.09 | |||
Úvaly | 11.12 | 11.13 | |||
Praha-Klánovice | 11.16 | 11.16 | |||
Praha-Běchovice střed | 11.20 | 11.20 | |||
Praha-Běchovice | 11.22 | 11.23 | |||
Praha-Dolní Počernice | 11.25 | 11.25 | |||
Praha-Kyje | 11.28 | 11.28 | |||
Praha-Libeň | 11.32 | 11.33 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 11.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci