..: Trasa vlaku  9080 - JŘ 2017 :..
Vlak 9080 nemá zatím zpracované řazení

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Vlašim   15.33 
  Postupice  15.55 15.57 
  Benešov u Prahy  16.13 16.24 
  Čerčany  16.35 17.27 
  Týnec nad Sázavou  17.42 17.50 
  Krhanice  17.56 17.59 
  Jílové u Prahy  18.10 18.19 
  Davle  18.37 18.42 
  Vrané nad Vltavou  18.51 18.59 
  Praha-Braník  19.13 20.00 

jede 27.V., 26.VIII.

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - správci