..: Trasa vlaku Os 9061 - JŘ 2017 :..
Os 9061
Řazení vlaku: 2x814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží  10.33 10.55 
  Praha-Vršovice  10.59 11.00 
  Praha-Kačerov  11.04 11.04 
  Praha-Krč  11.07 11.07 
  Praha-Braník  11.11 11.12 
  Praha-Modřany zastávka x11.15 11.16 
  Praha-Komořany x11.18 11.18 
  Praha-Zbraslav x11.21 11.22 
  Dolní Břežany-Jarov x11.25 11.26 
  Vrané nad Vltavou  11.29 11.31 
  Skochovice x11.33 11.34 
  Davle  11.39 11.40 
  Petrov-Chlomek x11.43 11.44 
  Petrov u Prahy x11.46 11.47 
  Luka pod Medníkem x11.53 11.54 
  Jílové u Prahy  12.00 12.01 
  Kamenný Přívoz x12.05 12.06 
  Prosečnice x12.08 12.08 
  Krhanice x12.12 12.12 
  Chrást nad Sázavou x12.16 12.16 
  Týnec nad Sázavou  12.19 12.20 
  Pecerady x12.23 12.24 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.28 12.28 
  Poříčí nad Sázavou x12.31 12.32 
  Čerčany  12.36  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster