Os 9011 | |
Řazení vlaku: 714 + 3xBtx763 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.16 | 14.25 | |||
Praha-Vršovice | 14.29 | 14.30 | |||
Praha-Kačerov | 14.34 | 14.34 | |||
Praha-Krč | 14.37 | 14.38 | |||
Praha-Braník | 14.42 | 14.43 | |||
Praha-Modřany zastávka | 14.46 | 14.46 | |||
Praha-Komořany | 14.49 | 14.49 | |||
Praha-Zbraslav | 14.53 | 14.53 | |||
Dolní Břežany-Jarov | 14.57 | 14.57 | |||
Vrané nad Vltavou | 15.00 | 15.01 | |||
Skochovice | 15.03 | 15.04 | |||
Davle | 15.09 | 15.10 | |||
Petrov-Chlomek | 15.13 | 15.14 | |||
Petrov u Prahy | 15.16 | 15.17 | |||
Luka pod Medníkem | 15.23 | 15.24 | |||
Jílové u Prahy | 15.30 | 15.31 | |||
Kamenný Přívoz | 15.36 | 15.36 | |||
Prosečnice | 15.38 | 15.39 | |||
Krhanice | 15.42 | 15.43 | |||
Chrást nad Sázavou | 15.46 | 15.47 | |||
Týnec nad Sázavou | 15.49 | 16.38 | |||
Pecerady | 16.41 | 16.42 | |||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | 16.46 | 16.46 | |||
Poříčí nad Sázavou | 16.49 | 16.50 | |||
Čerčany | 16.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci