..: Trasa vlaku Os 9007 - JŘ 2017 :..
Os 9007
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   10.55 
  Praha-Vršovice  10.59 11.00 
  Praha-Kačerov  11.03 11.03 
  Praha-Krč  11.06 11.07 
  Praha-Braník  11.11 11.11 
  Praha-Modřany zastávka x11.14 11.14 
  Praha-Komořany x11.17 11.17 
  Praha-Zbraslav x11.20 11.20 
  Dolní Břežany-Jarov x11.24 11.24 
  Vrané nad Vltavou  11.27 11.28 
  Skochovice x11.30 11.30 
  Davle  11.36 11.36 
  Petrov-Chlomek x11.39 11.39 
  Petrov u Prahy x11.42 11.42 
  Luka pod Medníkem x11.49 11.49 
  Jílové u Prahy  11.55 12.19 
  Kamenný Přívoz x12.23 12.23 
  Prosečnice x12.26 12.26 
  Krhanice x12.30 12.30 
  Chrást nad Sázavou x12.34 12.34 
  Týnec nad Sázavou  12.37 12.38 
  Pecerady x12.41 12.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x12.46 12.46 
  Poříčí nad Sázavou x12.49 12.49 
  Čerčany  12.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster