..: Trasa vlaku Os 9003 - JŘ 2017 :..
Os 9003
Řazení vlaku: 814.2  Detail řazení »

1
Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Praha hlavní nádraží   6.55 
  Praha-Vršovice  6.59 7.00 
  Praha-Kačerov  7.03 7.03 
  Praha-Krč  7.06 7.07 
  Praha-Braník  7.11 7.11 
  Praha-Modřany zastávka x7.14 7.14 
  Praha-Komořany x7.17 7.17 
  Praha-Zbraslav x7.20 7.20 
  Dolní Břežany-Jarov x7.24 7.24 
  Vrané nad Vltavou  7.27 7.31 
  Skochovice x7.33 7.33 
  Davle  7.39 7.39 
  Petrov-Chlomek x7.42 7.42 
  Petrov u Prahy x7.45 7.45 
  Luka pod Medníkem x7.52 7.52 
  Jílové u Prahy  7.58 7.59 
  Kamenný Přívoz x8.03 8.03 
  Prosečnice x8.06 8.06 
  Krhanice x8.10 8.10 
  Chrást nad Sázavou x8.14 8.14 
  Týnec nad Sázavou  8.17 8.38 
  Pecerady x8.41 8.41 
  Poříčí nad Sázavou-Svárov x8.46 8.46 
  Poříčí nad Sázavou x8.49 8.49 
  Čerčany  8.54  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - Webmaster