Os 8702 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Velenice | 4.19 | ||||
Nová Ves nad Lužnicí | 4.24 | 4.25 | |||
Dvory nad Lužnicí | x | 4.30 | 4.30 | ||
Hrdlořezy | x | 4.33 | 4.33 | ||
Suchdol nad Lužnicí zastávka | x | 4.35 | 4.35 | ||
Suchdol nad Lužnicí | 4.37 | 4.38 | |||
Majdalena | 4.43 | 4.44 | |||
Majdalena zastávka | x | 4.46 | 4.46 | ||
Třeboň lázně | x | 4.53 | 4.53 | ||
Třeboň | 4.56 | 4.57 | |||
Lužnice | x | 5.02 | 5.02 | ||
Lomnice nad Lužnicí | 5.06 | 5.07 | |||
Frahelž | x | 5.10 | 5.10 | ||
Vlkov nad Lužnicí | x | 5.14 | 5.14 | ||
Veselí nad Lužnicí | 5.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci