Os 8216 | |
Řazení vlaku: 242_n2 + BDs450 + 2xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 22.32 | ||||
České Budějovice severní zastávka | 22.34 | 22.34 | |||
Hrdějovice | 22.37 | 22.37 | |||
Hosín | 22.39 | 22.39 | |||
Hluboká nad Vltavou-Zámostí | 22.42 | 22.44 | |||
Chotýčany | 22.52 | 22.53 | |||
Ševětín | 22.57 | 22.58 | |||
Neplachov | 23.02 | 23.02 | |||
Dynín | 23.06 | 23.06 | |||
Horusice | 23.09 | 23.10 | |||
Veselí nad Lužnicí zastávka | 23.13 | 23.13 | |||
Veselí nad Lužnicí | 23.16 | 23.37 | |||
Řípec-Dráchov | x | 23.40 | 23.40 | ||
Soběslav | 23.44 | 23.45 | |||
Roudná | 23.51 | 23.51 | |||
Doubí u Tábora | x | 23.55 | 23.55 | ||
Planá nad Lužnicí | 23.59 | 0.00 | |||
Sezimovo Ústí | x | 0.03 | 0.04 | ||
Tábor-Čápův Dvůr | x | 0.06 | 0.06 | ||
Tábor | 0.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci