..: Trasa vlaku Os 7183 - JŘ 2017 :..
Os 7183
Řazení vlaku: 810  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Letohrad   14.35 
  Verměřovice x14.41 14.41 
  Jablonné nad Orlicí  14.45 14.46 
  Jamné nad Orlicí x14.49 14.49 
  Těchonín x14.53 14.53 
  Mladkov x14.58 14.58 
  Lichkov  15.02 15.03 
  Dolní Lipka  15.09 15.11 
  Prostřední Lipka x15.16 15.16 
  Červený Potok x15.20 15.20 
  Podlesí x15.29 15.29 
  Vlaské x15.35 15.35 
  Hanušovice  15.40  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2021 ŽelPage - Webmaster