R 712 „Blaník“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + A149 + BDs450 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 14.05 | ||||
Veselí nad Lužnicí | 14.35 | 14.37 | |||
Soběslav | 14.42 | 14.43 | |||
Planá nad Lužnicí | 14.52 | 14.53 | |||
Tábor | 14.59 | 15.01 | |||
Olbramovice | 15.32 | 15.33 | |||
Benešov u Prahy | 15.46 | 15.48 | |||
Praha-Vršovice | 16.22 | 16.23 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.27 | 16.37 | |||
Praha-Holešovice | 16.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster