..: Trasa vlaku Os 6675 - JŘ 2017 :..
Os 6675
Řazení vlaku: 844  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej *
  Jedlová   17.28 
  Kytlice x17.34 17.34 
  Mlýny  17.38 17.38 
  Horní Kamenice x17.43 17.43 
  Česká Kamenice  17.46 17.47 
  Veselé pod Rabštejnem x17.50 17.50 
  Markvartice  17.55 17.57 
  Dolní Habartice x18.00 18.00 
  Benešov nad Ploučnicí  18.03 18.04 
  Malá Veleň x18.07 18.07 
  Březiny u Děčína x18.10 18.10 
  Děčín východ  18.14 18.16 
  Děčín hlavní nádraží  18.20  



Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2022 ŽelPage - administratorzy