Os 6675 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jedlová | 17.28 | ||||
Kytlice | x | 17.34 | 17.34 | ||
Mlýny | 17.38 | 17.38 | |||
Horní Kamenice | x | 17.43 | 17.43 | ||
Česká Kamenice | 17.46 | 17.47 | |||
Veselé pod Rabštejnem | x | 17.50 | 17.50 | ||
Markvartice | 17.55 | 17.57 | |||
Dolní Habartice | x | 18.00 | 18.00 | ||
Benešov nad Ploučnicí | 18.03 | 18.04 | |||
Malá Veleň | x | 18.07 | 18.07 | ||
Březiny u Děčína | x | 18.10 | 18.10 | ||
Děčín východ | 18.14 | 18.16 | |||
Děčín hlavní nádraží | 18.20 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök