Os 6101 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Postoloprty | 6.11 | ||||
Březno u Postoloprt | 6.15 | 6.16 | |||
Louny město | x | 6.23 | 6.23 | ||
Louny střed | x | 6.24 | 6.24 | ||
Louny | 6.27 | 6.37 | |||
Veltěže | x | 6.41 | 6.41 | ||
Slavětín nad Ohří | x | 6.45 | 6.45 | ||
Radonice nad Ohří | x | 6.48 | 6.48 | ||
Pátek | x | 6.50 | 6.50 | ||
Koštice nad Ohří | 6.56 | 7.06 | |||
Křesín | x | 7.09 | 7.09 | ||
Dubany | x | 7.13 | 7.13 | ||
Libochovice město | 7.16 | 7.20 | |||
Libochovice | 7.24 | 7.27 | |||
Slatina pod Hazmburkem | x | 7.30 | 7.30 | ||
Chotěšov pod Hazmburkem | x | 7.33 | 7.33 | ||
Úpohlavy | x | 7.39 | 7.39 | ||
Čížkovice | 7.42 | 7.44 | |||
Sulejovice | x | 7.48 | 7.48 | ||
Lovosice | 7.53 | 8.01 | |||
Žalhostice | 8.06 | 8.07 | |||
Litoměřice Cihelna | x | 8.11 | 8.11 | ||
Litoměřice horní nádraží | 8.14 | 8.16 | |||
Trnovany u Litoměřic | x | 8.21 | 8.21 | ||
Ploskovice | x | 8.26 | 8.26 | ||
Horní Řepčice | x | 8.33 | 8.33 | ||
Liběšice | 8.36 | 8.37 | |||
Úštěk | 8.43 | 8.44 | |||
Dubičná | x | 8.51 | 8.51 | ||
Blíževedly | 8.57 | 9.01 | |||
Kravaře v Čechách | x | 9.04 | 9.04 | ||
Stvolínky | x | 9.07 | 9.07 | ||
Zahrádky u České Lípy | x | 9.15 | 9.15 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci