Os 5207 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chlumec nad Cidlinou | 16.50 | ||||
Nové Město nad Cidlinou | 16.53 | 16.54 | |||
Káranice | 16.58 | 17.00 | |||
Dobřenice | 17.05 | 17.06 | |||
Lhota pod Libčany | 17.08 | 17.09 | |||
Praskačka | 17.12 | 17.17 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 17.26 | 17.29 | |||
Hradec Králové zastávka | 17.32 | 17.33 | |||
Hradec Králové-Slezské Předměstí | 17.35 | 17.36 | |||
Blešno | 17.41 | 17.42 | |||
Třebechovice pod Orebem | 17.45 | 17.46 | |||
Petrovice nad Orlicí | 17.50 | 17.51 | |||
Týniště nad Orlicí | 17.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster