Os 5171 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Týniště nad Orlicí | 15.08 | ||||
Lípa nad Orlicí | x | 15.11 | 15.11 | ||
Čestice | x | 15.15 | 15.15 | ||
Častolovice | 15.18 | 15.19 | |||
Kostelec nad Orlicí město | 15.22 | 15.22 | |||
Kostelec nad Orlicí | 15.24 | 15.25 | |||
Doudleby nad Orlicí | 15.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster