Os 4032 | |
Řazení vlaku: 163_n2 + Bdt280 + Bdt262 + Bdt280 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Nezamyslice | 6.07 | ||||
Němčice nad Hanou | 6.11 | 6.11 | |||
Měrovice nad Hanou | 6.14 | 6.14 | |||
Kojetín | 6.18 | 6.20 | |||
Chropyně | 6.25 | 6.26 | |||
Věžky | 6.31 | 6.31 | |||
Přerov | 6.37 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster