EN 402 „Silesia“ | |
Řazení vlaku: EU07 + Bmz61 + Bcmh + WLAB10ou + B10nouz + WLAB10ou + 2xBcmh + WLABmee823 + WLABmz826 + Bcmz834 + B10nouz Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kraków Główny | 22.02 | ||||
Kraków Płaszów | 22.08 | 22.23 | |||
Oświęcim | 23.41 | 23.42 | |||
Brzeszcze Jawiszowice | 23.59 | 0.00 | |||
Czechowice Dziedzice | 0.24 | 0.25 | |||
Zebrzydowice | 0.53 | 0.54 | |||
Petrovice u Karviné | + | 1.00 | 1.00 | ||
Bohumín | 1.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster