Os 3539 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 6.36 | ||||
Bystrovany | 6.42 | 6.42 | |||
Velká Bystřice | 6.45 | 6.51 | |||
Velká Bystřice zastávka | 6.53 | 6.53 | |||
Hlubočky-Mariánské Údolí | 6.57 | 7.03 | |||
Hlubočky zastávka | 7.05 | 7.05 | |||
Hlubočky | 7.09 | 7.14 | |||
Hrubá Voda zastávka | 7.19 | 7.19 | |||
Hrubá Voda | 7.22 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci