Os 2535 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 12.06 | ||||
Praha-Vršovice | 12.10 | 12.11 | |||
Praha-Strašnice zastávka | 12.14 | 12.15 | |||
Praha-Hostivař | 12.19 | 12.20 | |||
Praha-Horní Měcholupy | 12.22 | 12.22 | |||
Praha-Uhříněves | 12.25 | 12.25 | |||
Praha-Kolovraty | 12.28 | 12.29 | |||
Říčany | 12.32 | 12.33 | |||
Světice | 12.36 | 12.36 | |||
Strančice | 12.39 | 12.40 | |||
Mnichovice | 12.43 | 12.44 | |||
Mirošovice u Prahy | 12.46 | 12.47 | |||
Senohraby | 12.49 | 12.49 | |||
Čtyřkoly | 12.53 | 12.53 | |||
Pyšely | 12.55 | 12.56 | |||
Čerčany | 12.58 | 12.59 | |||
Mrač | 13.01 | 13.02 | |||
Benešov u Prahy | 13.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster