Os 2071 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vrané nad Vltavou | 21.35 | ||||
Skochovice | x | 21.37 | 21.37 | ||
Měchenice | x | 21.40 | 21.40 | ||
Bojov | x | 21.50 | 21.50 | ||
Bojanovice | x | 21.53 | 21.53 | ||
Čisovice | 21.57 | 21.57 | |||
Rymaně | x | 22.02 | 22.02 | ||
Mníšek pod Brdy | 22.04 | 22.05 | |||
Nová Ves pod Pleší | x | 22.10 | 22.10 | ||
Malá Hraštice | x | 22.15 | 22.15 | ||
Mokrovraty | x | 22.20 | 22.20 | ||
Stará Huť | x | 22.26 | 22.26 | ||
Dobříš | 22.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster