Os 2066 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Dobříš | 19.05 | ||||
Stará Huť | x | 19.07 | 19.07 | ||
Mokrovraty | x | 19.12 | 19.12 | ||
Malá Hraštice | x | 19.17 | 19.17 | ||
Nová Ves pod Pleší | x | 19.22 | 19.22 | ||
Mníšek pod Brdy | 19.28 | 19.29 | |||
Rymaně | x | 19.31 | 19.31 | ||
Čisovice | 19.36 | 19.37 | |||
Bojanovice | x | 19.40 | 19.40 | ||
Bojov | x | 19.43 | 19.43 | ||
Měchenice | x | 19.54 | 19.54 | ||
Skochovice | x | 19.57 | 19.57 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.00 | 20.01 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.04 | 20.04 | ||
Praha-Zbraslav | x | 20.08 | 20.08 | ||
Praha-Komořany | x | 20.11 | 20.11 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.14 | 20.14 | ||
Praha-Braník | 20.17 | 20.18 | |||
Praha-Krč | 20.22 | 20.23 | |||
Praha-Kačerov | 20.25 | 20.25 | |||
Praha-Vršovice | 20.30 | 20.31 | |||
Praha hlavní nádraží | 20.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci