Sp 1941 „Jizera“ | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn757 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 4.41 | ||||
Příšovice | 4.45 | 4.46 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 4.49 | 4.50 | |||
Březina nad Jizerou | 4.52 | 4.52 | |||
Mnichovo Hradiště | 4.58 | 4.59 | |||
Bakov nad Jizerou město | 5.04 | 5.05 | |||
Bakov nad Jizerou | 5.07 | 5.08 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 5.13 | 5.13 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5.19 | 5.21 | |||
Byšice | 5.45 | 5.45 | |||
Všetaty | 5.49 | 5.50 | |||
Tišice | 5.53 | 5.53 | |||
Neratovice | 5.57 | 5.58 | |||
Praha-Čakovice | 6.11 | 6.12 | |||
Praha-Vysočany | 6.25 | 6.28 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.35 | 6.40 | |||
Praha-Vršovice | 6.44 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci