Sp 1698 | |
Řazení vlaku: 162_najbrt + A149 + BDs449 + 4xB249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Ústí nad Labem hlavní nádraží | 17.46 | ||||
Ústí nad Labem západ | 17.48 | 17.49 | |||
Teplice v Čechách | 18.03 | 18.04 | |||
Duchcov | 18.11 | 18.12 | |||
Bílina | 18.19 | 18.20 | |||
Most | 18.30 | 18.31 | |||
Jirkov zastávka | 18.42 | 18.42 | |||
Odb Chomutov město | 18.45 | 18.46 | |||
Chomutov | 18.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci