Os 16800 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Želeč | 4.37 | 4.38 | |||
Měcholupy | 4.44 | 4.44 | |||
Veletice | x | 4.49 | 4.49 | ||
Žatec | 4.57 | 4.58 | |||
Hořetice | 5.05 | 5.06 | |||
Březno u Chomutova | 5.12 | 5.12 | |||
Chomutov | 5.23 | 5.37 | |||
Málkov | x | 5.42 | 5.42 | ||
Kadaň-Prunéřov | 5.47 | 5.48 | |||
Klášterec nad Ohří | 5.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci