Sp 1606 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Český Těšín (Czeski Cieszyn) | 10.10 | ||||
Chotěbuz (Kocobędz) | 10.16 | 10.16 | |||
Albrechtice u Českého Těšína | 10.22 | 10.23 | |||
Horní Suchá | 10.25 | 10.25 | |||
Havířov-Suchá | 10.28 | 10.28 | |||
Havířov střed | 10.30 | 10.30 | |||
Havířov | 10.32 | 10.33 | |||
Ostrava-Kunčice | 10.44 | 10.45 | |||
Ostrava střed | 10.49 | 10.50 | |||
Ostrava-Stodolní | 10.51 | 10.52 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 10.55 | 10.56 | |||
Ostrava-Svinov | 11.02 | 11.13 | |||
Háj ve Slezsku | 11.23 | 11.24 | |||
Štítina | 11.29 | 11.29 | |||
Opava východ | 11.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster