R 1111 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šluknov | 17.00 | ||||
Rumburk | 17.12 | 17.16 | |||
Krásná Lípa | 17.22 | 17.23 | |||
Rybniště | 17.28 | 17.29 | |||
Jedlová | 17.38 | 17.39 | |||
Svor | 17.48 | 17.49 | |||
Nový Bor | 17.55 | 17.56 | |||
Česká Lípa střelnice | 18.06 | 18.07 | |||
Česká Lípa hlavní nádraží | 18.11 | 18.23 | |||
Staré Splavy | 18.36 | 18.36 | |||
Doksy | 18.39 | 18.40 | |||
Bezděz | 18.50 | 18.50 | |||
Bělá pod Bezdězem | 18.58 | 18.59 | |||
Bakov nad Jizerou | 19.10 | 19.11 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 19.20 | 19.22 | |||
Nymburk hlavní nádraží | 19.47 | 19.48 | |||
Poděbrady | 19.55 | 19.56 | |||
Kolín | 20.11 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster