Os 9953 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 16.21 | ||||
Dobřichovice | 16.25 | 16.25 | |||
Všenory | 16.27 | 16.28 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.30 | 16.31 | |||
Černošice | 16.33 | 16.34 | |||
Praha-Radotín | 16.38 | 16.39 | |||
Praha-Velká Chuchle | 16.42 | 16.42 | |||
Praha-Smíchov | 16.48 | 16.49 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.56 | 16.58 | |||
Praha-Libeň | 17.04 | 17.05 | |||
Praha-Kyje | 17.08 | 17.08 | |||
Praha-Dolní Počernice | 17.10 | 17.10 | |||
Praha-Běchovice | 17.13 | 17.13 | |||
Praha-Běchovice střed | 17.15 | 17.15 | |||
Praha-Klánovice | 17.18 | 17.18 | |||
Úvaly | 17.23 | 17.23 | |||
Tuklaty | 17.27 | 17.27 | |||
Rostoklaty | 17.30 | 17.30 | |||
Český Brod | 17.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci