Os 9503 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn757 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Turnov | 4.41 | ||||
Příšovice | 4.45 | 4.46 | |||
Loukov u Mnichova Hradiště | 4.49 | 4.50 | |||
Březina nad Jizerou | x | 4.52 | 4.52 | ||
Mnichovo Hradiště | 4.58 | 4.59 | |||
Bakov nad Jizerou město | x | 5.04 | 5.05 | ||
Bakov nad Jizerou | 5.07 | 5.08 | |||
Mladá Boleslav-Debř | 5.13 | 5.13 | |||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 5.19 | 5.32 | |||
Krnsko | x | 5.37 | 5.37 | ||
Chotětov | 5.44 | 5.45 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 5.48 | 5.48 | ||
Kropáčova Vrutice | 5.55 | 5.56 | |||
Košátky | x | 5.59 | 5.59 | ||
Kojovice | x | 6.01 | 6.01 | ||
Byšice | 6.06 | 6.06 | |||
Všetaty | 6.11 | 6.21 | |||
Tišice | x | 6.24 | 6.24 | ||
Neratovice | 6.28 | 6.30 | |||
Kojetice u Prahy | x | 6.34 | 6.34 | ||
Zlonín | x | 6.38 | 6.38 | ||
Měšice u Prahy | 6.40 | 6.41 | |||
Hovorčovice | x | 6.44 | 6.44 | ||
Praha-Čakovice | 6.49 | 6.50 | |||
Praha-Kbely | x | 6.54 | 6.54 | ||
Praha-Satalice | 6.58 | 6.59 | |||
Praha-Vysočany | 7.06 | 7.07 | |||
Praha hlavní nádraží | 7.14 | 7.17 | |||
Praha-Vršovice | 7.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Felelősök