Os 9403 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 6.25 | ||||
Praha-Vysočany | 6.32 | 6.33 | |||
Praha-Horní Počernice | 6.40 | 6.41 | |||
Zeleneč | 6.45 | 6.45 | |||
Mstětice | 6.48 | 6.48 | |||
Čelákovice | 6.53 | 6.54 | |||
Čelákovice-Jiřina | 6.56 | 6.56 | |||
Lysá nad Labem | 7.02 | 7.03 | |||
Milovice | 7.09 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci