Os 9068 | |
Řazení vlaku: 814.2 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 19.06 | ||||
Poříčí nad Sázavou | x | 19.10 | 19.10 | ||
Poříčí nad Sázavou-Svárov | x | 19.13 | 19.13 | ||
Pecerady | x | 19.18 | 19.18 | ||
Týnec nad Sázavou | 19.22 | 19.43 | |||
Chrást nad Sázavou | x | 19.45 | 19.45 | ||
Krhanice | x | 19.50 | 19.50 | ||
Prosečnice | x | 19.54 | 19.54 | ||
Kamenný Přívoz | x | 19.56 | 19.56 | ||
Jílové u Prahy | 20.02 | 20.03 | |||
Luka pod Medníkem | x | 20.09 | 20.09 | ||
Petrov u Prahy | x | 20.15 | 20.15 | ||
Petrov-Chlomek | x | 20.18 | 20.18 | ||
Davle | 20.21 | 20.22 | |||
Skochovice | x | 20.28 | 20.28 | ||
Vrané nad Vltavou | 20.31 | 20.32 | |||
Dolní Břežany-Jarov | x | 20.35 | 20.35 | ||
Praha-Zbraslav | x | 20.38 | 20.38 | ||
Praha-Komořany | x | 20.41 | 20.41 | ||
Praha-Modřany zastávka | x | 20.44 | 20.44 | ||
Praha-Braník | 20.48 | 20.49 | |||
Praha-Krč | 20.52 | 20.53 | |||
Praha-Kačerov | 20.55 | 20.55 | |||
Praha-Vršovice | 21.00 | 21.01 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.05 | 21.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci