R 902 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + B249 + AB349 + Bdtee276 + Bd264 + B249 + Bdtee276 + Bd264 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Šumperk | 18.09 | ||||
Postřelmov | 18.16 | 18.17 | |||
Zábřeh na Moravě | 18.22 | 18.36 | |||
Mohelnice | 18.43 | 18.44 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.05 | 19.07 | |||
Prostějov hlavní nádraží | 19.23 | 19.25 | |||
Nezamyslice | 19.38 | 19.40 | |||
Ivanovice na Hané | 19.46 | 19.52 | |||
Vyškov na Moravě | 20.00 | 20.02 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.39 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2016 platí od 13.12.2015 do 10.12.2016.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- administratorzy